Header

Laureaci Ceremonii Medalowej targów Autotechnika

Podczas uroczystej Ceremonii Medalowej targów Autotechnika wyróżniono firmy, które poprzez innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość produktów oraz aktywne zaangażowanie przyczyniają się do rozwoju branży motoryzacyjnej i technologicznej. Gala była okazją do uhonorowania przedsiębiorstw wyznaczających nowe standardy rynku oraz współtworzących sukces wydarzenia.


Laureaci

W kategorii „Produkt Targowy” nagrody otrzymały firmy:

  • XTON S.C. Łukasz Basiaga
  • Piotr Łukasik
  • LUCARO
  • AUTO PARTNER S.A.
  • Wiatreo.pl
  • Agroecopower
  • OUS Poland
  • Auto Fus Group
  • Anwa-Tech sp. z o.o.,
  • STAHLWILLE POLSKA
  • Inter Cars

W kategorii „Ekspozycja Targowa” wyróżniono firmy:

  • ATOMIS Marcin Machciński
  • Re-Part
  • Feniks Monika Hyziak